8.1.2019 Nähdään kevään ja kesän messukiertueella!

Rakenna ja Remontoi, Vantaa 25.-27.1.2019

Rakentaminen ja Sisustaminen, Turku 8.-10.2.2019

Rakentaminen ja Talotekniikka 8.-10.3.2019

Oulun Rakentajamessut, Oulu 12.-14.4.2019

Lapin Rakentajamessut, Rovaniemi 27.-28.4.2019

Real Estate Expo, Tampere 23.-24.5.2019

OKRA Messu, Oripää 3.-6.7.2019

Neuvontaa ja kattotuotteiden esittelyä
Asiantunteva henkilöstömme neuvoo materiaalimenekissä, katteen valinnassa ja missä tahansa muissa kattoremontin kysymyksissä.

Uutuustuotteista messutarjouksena jopa 50%:n alennus!
Tarjouksemme on voimassa koko kiertueen ajan ja lunastettavissa kaikilla kiertueen messuilla. Tarjoushinta koskee messuilla tehtyjä tarjouksia, jotka johtavat tilaukseen. Tavaroiden toimitus sovitaan kohdekohtaisesti, toimitukset kuitenkin viimeistään juhannukseen mennessä.

Haluatko kuulla lisätietoa tarjouksesta?

Ota yhteyttä myyntipalveluumme p. +3583 375 9111, myynti@katepal.fi tai jätä yhteydenottopyyntö