fi

Yhteystiedot

KATEPAL OY

Katepalintie 15, PL 33

37501 LEMPÄÄLÄ

Verkkolaskutusosoite: 003701507030

Operaattori: Basware Oyj

Operaattorin tunnus: BAWCFI22


Myynti ja markkinointi

Myyntipäällikkö

Rami Marjamäki

Eristysliikkeet

040 583 3254

rami.marjamaki@katepal.fi

Aluepäällikkö

Petri Heikkilä

Etelä-Suomi

040 575 1227

petri.heikkila@katepal.fi

Aluepäällikkö

Markku Hämäläinen

Itä-Suomi

0400 572 602

markku.hamalainen@katepal.fi

Aluepäällikkö

Pekka Lohiniva

Pohjois-Suomi

040 704 0094

pekka.lohiniva@katepal.fi

Markkinointipäällikkö

Johanna Kyllönen

(03) 375 9228

johanna.kyllonen@katepal.fi

Tekninen asiakaspalvelu

Tuoteinsinööri

Rami Mustonen

040 153 6179

rami.mustonen@katepal.fi

Tuoteinsinööri

Ville-Pekka Valve

040 617 5530

ville-pekka.valve@katepal.fi

Vienti

Vientipäälikkö

Reijo Suutari

Skandinavia

0400 628 759

reijo.suutari@katepal.fi

Vientipäällikkö

Hannu Knuutinen

Venäjä, Itä- ja Länsi-Eurooppa, Aasia

0400 893 922

hannu.knuutinen@katepal.fi

Vientiassistentti

Marjut Tuominen

040 533 3230

marjut.tuominen@katepal.fi

Tuotekehitys

Tuotepäällikkö

Lasse Rajala

03 3759 243

lasse.rajala@katepal.fi

Laatu- ja kehitysinsinööri

Miia Suikkanen

041 362 1563

miia.suikkanen@katepal.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja

Mikko Pellinen

(03) 375 9221

mikko.pellinen@katepal.fi

Talouspäällikkö

Mari Peräkivi

(03) 375 9234

mari.perakivi@katepal.fi

Tuotanto ja kunnossapito

Tuotantojohtaja

Jukka Pokela

(03) 375 9258

jukka.pokela@katepal.fi

Ylityönjohtaja

Marko Laakso

0400 944 804

marko.laakso@katepal.fi

Kunnossapitopäällikkö

Pekka Pohjola

040 7611 710

pekka.pohjola@katepal.fi

Kiinteistönhoitaja

0400 770 264

Vuorotyönjohto

(03) 375 9259

Varasto ja logistiikka

Logistiikkapäällikkö

Pasi Laine

(03) 375 9253

pasi.laine@katepal.fi

Ajojärjestelijä

Rami Sukanen

(03) 375 9300

rami.sukanen@katepal.fi

Varastonhoitaja

Jorma Suikkanen

(03) 375 9254

jorma.suikkanen@katepal.fi

Tehtaanmyymälä

Katepalin tehtaan yhteydessä toimii myymälä, josta saat edullisesti II-laadun tuotteita ja erikoiseriä.

Avoinna:
ma-pe klo 9-16

Poikkeusaukioloajat:
18.1. Suljettu

Tehtaanmyymälä: 040 516 7256
Huomioithan, että kesäkaudella myymälässämme on ruuhkaa, emmekä välttämättä ehdi vastata kaikkiin saapuviin puheluihin. Voit halutessasi jättää meille soittopyynnön tekstiviestillä. Kiitos ymmärtäväisyydestäsi!

Ota yhteyttä



Pyydä tarjous Etsi jälleenmyyjiä